RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejny alarm bombowy we Wrocławiu. Tym razem chodzi o torbę pozostawioną w tramwaju

Publikacja: Wtorek, 24 maja (15:19) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Kolejny alarm bombowy we Wrocławiu - podejrzenia wzbudziła torba pozostawiona w tramwaju przy Placu Dominikańskim. Ewakuowano pasażerów. Na miejsce wezwani zostali policyjni pirotechnicy.

Wcześniej służby postawiła na nogi walizka pozostawiona w autobusie miejskim - również we Wrocławiu, przy skrzyżowaniu ulic Strzegomskiej i Gubińskiej. Na szczęście alarm okazał się fałszywy.

(edbie)

Źródło: RMF FM
Tagi: Wrocław

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: