RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kibole okradli 12-letnie koszykarki

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policjanci z Bydgoszczy przesłuchują świadków i sprawdzają monitoring po tym, jak grupa pięciu pseudokibiców tamtejszego Zawiszy okradła 12-letnie koszykarki, które przyjechały z Łodzi na turniej. Poszukiwanym może teraz grozić nawet 5 lat więzienia.

Do kradzieży doszło wczoraj po południu. Pseudokibice Zawiszy wtargnęli podczas meczu na boisko. Zabrali dwie bluzy z logiem łódzkiego klubu i klubową flagę. Mężczyznom przeszkadzało, że nastolatki grały w barwach łódzkiego Widzewa, z którym kibice bydgoskiej drużyny są skłóceni.
 
Na razie policjanci nie zatrzymali jeszcze nikogo w związku z kradzieżą. Trwają przesłuchania świadków i analiza monitoringu. Wiadomo, że sprawców było pięciu, wszyscy byli zamaskowani i mieli na sobie barwy Zawiszy Bydgoszcz. Poszukiwanym za popełnione przestępstwo może grozić nawet do 5 lat więzienia.

Słuchaj Faktów o każdej pełnej godzinie w RMF FM

(MRod)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: