Oprócz małżonków w mieszkaniu byli też dwaj synowie jeden 17-, drugi 20-letni. W pewnym momencie ojciec najprawdopodobniej zamknął na klucz pokój, w którym siedzieli. To wtedy doszło do sprzeczki między nim, a żoną.
Kiedy synowie wydostali się z pokoju ich mama leżała już na podłodze, a ojciec wyskoczył przez okno.
Nie znane są na razie motywy desperackiego zachowania mężczyzny. Kluczowe okażą się zapewne zeznania kobiety, ale jej policja na razie nie przesłuchiwała.