Policjanci z podkarpackiego Jarosławia prowadzą poszukiwania 69-letniego Zygmunta Kołodzieja. Mężczyzna był ostatni raz widziany w czwartek po południu. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie kontaktował się z bliskimi.

Jak podaje policja, poszukiwany mężczyzna ma ok. 160 cm wzrostu. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowe jeansy, szarą nieprzemakalną kurtkę na zamek bez kaptura, czarną skórzaną czapkę z daszkiem i brązowe sznurowane półbuty.

"Funkcjonariusze sprawdzili tereny ogródków działkowych, ulic, nadbrzeże rzeki San i noclegowni. Sprawdzono czy mężczyzna nie trafił do szpitala na terenie sąsiednich powiatów. Dzisiaj do poszukiwań włączyli się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, którzy na łódce sprawdzali brzegi Sanu" - czytamy w komunikacie jarosławskiej policji.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 69-latka, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 50, tel. (16) 624 03 10, (16) 624 03 11 lub alarmowy 997, lub z najbliższą jednostką policji.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)