Wyjątkowa, radośnie patriotyczna impreza. Dziś, w dniu Święta Niepodległości, słuchacze RMF FM wspólnie z artystami śpiewali biało-czerwone przeboje na Rynku Głównym w Krakowie!

To już czwarta odsłona Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów. W ten sposób wspólnie z Wami śpiewająco świętowaliśmy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości!

Największe przeboje śpiewaliśmy wspólnie z gwiazdami: Natalią Zastępą, Roksaną Węgiel, Lanberry, Marcinem Sójką oraz Varius Manx & Kasią Stankiewicz!

Śpiewanie wymaga energii, więc przygotowaliśmy dla Was również coś na wzmocnienie. Kruche ciasto, jabłko, czekolada, a to wszystko w masie cukrowej w biało-czerwonych barwach... To oczywiście ciastka niepodległościówki, którymi Was częstowaliśmy!

Trzy edycje już za nami: Było głośno i radośnie!

W ubiegłym roku, podczas trzeciej edycji Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów, towarzyszyli nam Sarsa, Anna Karwan, Marta Gałuszewska i Artur Gadowski z zespołem IRA.

Rok wcześniej drugą odsłonę naszej patriotycznej akcji wsparli Sound'n'Grace, Mateusz Ziółko i legendarny - oraz... wybrany przez Was samych w głosowaniu internetowym! - zespół Lady Pank.

W trakcie inauguracyjnej edycji Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów na krakowskim Rynku byli zaś z nami Grzegorz Markowski z zespołem Perfect, a także Ruda z Red Lips i Antek Smykiewicz.

Zobaczcie, jak pięknie było w poprzednich latach!