"Pragnę wszystkich uspokoić, że odłowy na terenach gospodarstw w Polsce idą pełną parą. Także karpia i pstrąga nie powinno w okresie świątecznym zabraknąć" - zadeklarował Bartłomiej Szczoczarz. Właściciel gospodarstwa rybackiego Dolina Będkowska przyznał, że ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce wiele osób zgłasza się do niego z zapytaniem o dostępność ryb na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Hodowcy ryb zapewniają, że ulubionych przysmaków, czyli karpi i pstrągów na święta Bożego Narodzenia nie zabranie. 

Ze względu na bardzo dużą liczbę zapytań z Państwa strony pragnę wszystkich uspokoić, że odłowy na terenach gospodarstw w Polsce idą pełną parą. Także karpia i pstrąga nie powinno w okresie świątecznym zabraknąć - powiedział RMF FM Bartłomiej Szczoczarz, właściciel gospodarstwa rybackiego Dolina Będkowska w Małopolsce. 

Hodowca przyznał, że martwi go obecna sytuacja epidemiczna w Polsce. 

Widzimy jaka jest sytuacja obecnie i też się martwimy ze względów epidemiologicznych, jak to będzie wyglądać. Miejmy nadzieję, że wszystko się uspokoi i wszyscy będą zdrowi - przyznał Bartłomiej Szczoczarz przypominając jednocześnie, że ryby można kupić nie tylko w sklepach, ale przede wszystkim na terenie gospodarstw rybackich.