RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Haubica wjechała w budynek podczas festynu

Publikacja: Poniedziałek, 6 czerwca (06:52)

Podczas festynu organizowanego przed jednym z klubów w Szubinie w województwie kujawsko-pomorskim, samobieżna haubica wjechała w wejście budynku.

Jak ustaliła policja, na terenie przyległym do klubu jego właściciel organizował festyn militarny. Jedną z jego atrakcji miał być pokaz samobieżnej haubicy. Za sterami pojazdu siedział właściciel.

Kiedy pojazd przemieszczał się po wygrodzonym terenie, najprawdopodobniej doszło do awarii skrzyni biegów oraz układu hamulcowego i haubica wjechała wprost w drzwi wejściowe budynku. 

(j.)

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: