Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem podczas wesela w Zielonej Górze/Krępej. Na 82-latkę spadła kula dyskotekowa. Z obrażeniami głowy trafiła do szpitala – poinformowała Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Kula uderzyła starszą panią w głowę. Kobieta straciła przytomność i była reanimowana przez wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego. Lekarzom udało się przywrócić jej funkcje życiowe, została zabrana do szpitala. Z informacji, jakie posiadamy wynika, że doznała stłuczenia mózgu - mówi Barska.

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem, w sali wiejskiej w Krępej - dawnej wsi, a teraz części Zielonej Góry. Obywało się tam wesele. 82-latka była jedną z osób zaproszonych. Na razie nie wiadomo, dlaczego zawieszona na suficie kula dyskotekowa oderwała się i spadła na głowę kobiety.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i wstępnie przesłuchali świadków. Trwa ustalanie przyczyny i wszystkich okoliczności tego zdarzenia - dodała policjantka.