RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja w Kopicach. Powodem niewybuch

Autor: Publikacja: Środa, 28 lipca (12:49) Aktualizacja: Czwartek, 29 lipca (05:00)

32 osoby ewakuowano z 15 domów w Kopicach w powiecie brzeskim na Opolszczyźnie. Powodem jest niewybuch.

Niewybuch znaleziono podczas prac ziemnych w pobliżu drogi wojewódzkiej 385.

Policja zabezpiecza znalezisko.

Na miejsce wezwani zostali saperzy z Brzegu.

To już kolejna taka sytuacja w tej miejscowości w ostatnich tygodniach.


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: