RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ełk: Śmiertelnie niebezpieczny quad

Publikacja: Poniedziałek, 5 lipca (11:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prokuratura w Ełku na Mazurach zajmie się śledztwem w sprawie śmierci 50-letniej turystyki. Kobieta zginęła wczoraj po południu podczas wycieczki quadem.

50-latka jechała razem ze znajomym, który prowadził pojazd. W pobliżu miejscowości Płociczno quad zjechał na pobocze i przewrócił się. Kiedy przyjechało pogotowie, kobieta była jeszcze przytomna. Zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Po południu prokuratura zaplanowała sekcję zwłok. Ma ona dać odpowiedź m.in. na pytanie, czy pasażerka została przygnieciona przez quad. Na razie policji nie udało się tego ustalić. Wiadomo, że kierujący pojazdem 34-latek był trzeźwy. On i jego pasażerka nie mieli kasków na głowach.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: