Dzisiaj wszystkie Mamy nasze są! W kalendarzu: 26 maja, a to oznacza, że obchodzimy właśnie jedno z najpiękniejszych świąt w roku: Dzień Matki! W RMF FM i na RMF24.pl chcemy razem z Wami stworzyć Księgę Podziękowań dla Mam. Czego życzycie swoim Mamom, za co im dziękujecie?

Na Wasze życzenia i podziękowania dla Mam czekamy w komentarzach pod tym artykułem, przesłać je możecie również SMS-em: na numer 600 700 800 i mailem: na adres fakty@rmf.fm.

A może przygotowaliście dla swoich Mam własnoręcznie zrobione laurki? Pokażcie je nam!

Czego życzą Mamom nasi Słuchacze i Internauci? Za co im dziękują? Tworzymy razem Księgę Podziękowań i Życzeń dla Mam!

Cytat

Kochana mamo, chciałbym Ci podziękować za wszystkie rady życiowe, które zawsze były trafione, nigdy nie żałowałem decyzji których podjąłem dzięki Twoim radom. I dziękuję w sumie za najważniejszą radę w ŻYCIU, a mianowicie wybór studiów, dzieki nim poznałem moją cudowną i kochaną żonę, z którą mamy zdrowego i najukochańszego synka na świecie. Kocham Cie mamo, pozdrawiam.
Słuchacz Jarosław

Cytat

KOCHAM CIĘ MAMO - wiesz o tym przecież, chyba najbardziej na całym świecie. Wszystkiego jednak nie umiem zliczyć, lecz Ty wiesz czego pragnę Ci życzyć. Zadziwiasz mnie każdym gestem, cieszysz się że z Tobą jestem... Jak mam dziękować Ci mamo, Że wciąż mnie KOCHASZ tak samo!
Kamila

Cytat

Witam Za pośrednictwem waszego radia chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Mamy mojej kochanej mamie Urszuli oraz życzyć swojej żonie Kasi wszystkiego dobrego dużo miłości oraz przede wszystkim cierpliwości w stosunku do męża z okazji 13 rocznicy ślubu.
Łukasz z Pułtuska

Cytat

Ile kwiatków w maju,Ile szczęścia w raju,Tyle radości i słodyczyKochające dziecko życzy TWOJA ZUZIA❤️

Cytat

Chciałbym życzyć mojej Mamie wszystkiego najlepszego, kocham Cię Mamusiu. A te moje #hot16challenge to były takie żarty tylko i się nie denerwuj, okej? :)
Słuchacz RMF FM

Cytat

Mimo, że praktycznie codziennie się kłócimy, to dziękuję, że mnie motywujesz do nauki, do sportu..
Słuchacz RMF FM

Cytat

Najpiękniejsza jest na świecie MAMA, ma ukochana, ma droga MAMA. Co się dla mnie tyle poświęcała i wychowała mnie, więc KOCHAM JĄ. Nikt na świecie droga MAMO nie zastąpi Cię. Każda MATKA dla swych dzieci jak najlepiej chce. Więc DZIĘKUJĘ MAMO Ci za wszystko... Za Twe starania... Za Twoje łzy... Żeś klękała nad moją kołyską i wychowalaś mnie... Więc... KOCHAM CIĘ.
Ela

Cytat

Kochana Mamo Teresko, Dziękuję, że wychowałaś mnie dobrego człowieka. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego święta. Kocham Cię. Życzą Twój syn Paweł z żoną Dianą i wnusią Lilusią

Cytat

Chciałbym jej podziękować, że nawet wtedy, gdy robiłem źle, a trochę tego było, to nigdy się nie odwróciła ode mnie, nawet na sekundę, że wierzyła, że w końcu się ogarnę i wyjdę z bagna. I dzięki niej zmieniłem swoje życie. KOCHAM CIĘ MAMUSIU! Twój Łobuz Tomek

Cytat

Mamo, bardzo Cię kocham. Dziękuję za to, że zawsze ze mną jesteś, mimo wszystko, i że zawsze można na Ciebie liczyć. Bez Ciebie byłoby ciężko. Wszystkiego najlepszego, niech Ci się żyje tak, jak byś tego chciała:) Dla Bogusi z Dąbrowy od córki Ewy:)

Cytat

Strasznie, strasznie ją kocham. Żeby była jak najbardziej szczęśliwa.
Słuchaczka RMF FM z Łodzi

Cytat

Chciałabym, żeby moja Mama pamiętała, że bardzo ją kocham i bardzo dziękuję jej za to, że zawsze mnie wspiera, we wszystkim, i że wierzy we mnie zawsze, przez całe życie.
Słuchaczka RMF FM z Łodzi

Cytat

Dziękuję mojej Mamie Danusi za przekonanie, że najważniejszym skarbem jest własne dziecko. Pięknego dnia, Mamy!
Ania

Cytat

Mimo że często się bardzo kłócimy, to bardzo Cię kocham i cieszę się, że wspierasz mnie w każdej decyzji w moim życiu, i bardzo mnie motywujesz do nauki, do walki o moją przyszłość. Dziękuję Ci bardzo za to.
Słuchacz RMF FM z Łodzi

Cytat

Kochana Mamo, w dniu Twego święta bądź zawsze uśmiechnięta... Dużo zdrowia Mamo :) STO LAT! ...życzą Twoje dzieci Grześ, Justynka, Grażynka, Iwonka, Kama i Małgosia :)

Cytat

Szacunek za to, że nas wychowały, urodziły. Kwiaty na pewno! Od tego trzeba zacząć. Miłości im troszkę dać... będą szczęśliwe.
Słuchacz RMF FM z Zakopanego