Nieużywana przyczepa stała zaparkowana w zabudowaniach gospodarczych. Dziecko najprawdopodobniej poszło się tam bawić. Dopiero po ugaszeniu ognia strażacy odkryli w środku spalone ciało 3-latki.
Również rodzice, którzy byli w tym czasie w domu, nie wiedzieli, że dziecko bawiło się w przyczepie. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.
Na miejscu pracują służby, które wyjaśniają okoliczności tragedii.
(jad)