RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dorn nawiązuje współpracę z PiS

Publikacja: Wtorek, 7 grudnia (13:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Były polityk PiS Ludwik Dorn będzie do końca obecnej kadencji parlamentarnej posłem niezrzeszonym, ale w przyszłorocznych wyborach będzie kandydował do Sejmu z listy tej partii. Dorn oświadczył, że nie ma mowy o jego powrocie do PiS, jest natomiast powrót do współpracy.

O nawiązaniu ponownej współpracy Dorna z PiS poinformował na konferencji prasowej szef klubu tej partii Mariusz Błaszczak.

Sam Dorn stwierdził, że miał do wyboru albo współpracę z realną, najsilniejszą partią opozycyjną, albo udział w tworzeniu nowej opozycji - czyli w praktyce ugrupowania Polska Jest Najważniejsza. Wybrałem autonomiczną współpracę z PiS - powiedział Dorn.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: