RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolny Śląsk: Przewozili ponad 2 kg marihuany

Publikacja: Poniedziałek, 15 listopada (14:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2 kg marihuany przechwyciła dolnośląska policja. Narkotyki zostały znalezione w samochodzie, którym podróżowali kobieta i mężczyzna. Zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do ośmiu lat więzienia.

Jeden z worków z narkotykami leżał na tylnym siedzeniu samochodu, a drugi był ukryty pod fotelem pasażera. W sumie funkcjonariusze przechwycili ponad 2,2 kg marihuany.

Policjanci podejrzewają, że zatrzymani przewozili narkotyki z Holandii do Polski, a obecnie sprawdzają m.in. skąd i do kogo miały trafić środki odurzające.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: