Jak usłyszeliśmy przed chwilą od strażaków, ogień przedostał się też do środka. Akcja dogaszania może potrwać jeszcze kilka godzin. Rozpoczęto już przygotowania do prac rozbiórkowych.
Nikomu nic się nie stało. Pracownicy karczmy ewakuowali się przed przyjazdem strażaków.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.