Dolnośląskie: Auto uderzyło w drzewo, 3 osoby nie żyją
Publikacja: Poniedziałek, 10 lipca (17:59)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
3 osoby zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Świętoszów i Przejęsław (Dolnośląskie). Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.
Auto na łuku wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. W wypadku zginęło trzech mężczyzn - powiedziała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu Anna Kublik-Rościszewska.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)