Kibicom będą służyły wszystkie normalne miejskie karetki plus dwie lub trzy dodatkowe. Podobnie, jak było podczas Konferencji Klimatycznej, również były dedykowane siły i środki - były zespoły ratownictwa medycznego i dodatkowo punkt medyczny na terenie targów poznańskich, a teraz będą to strefy kibica i stadion - mówi Dariusz Dymek z Wydziału Bezpieczeństwa Urzędu Wojewódzkiego.
Na stadionie stanie co najmniej jedno ambulatorium gotowe ratować kibiców niemal jak szpitalny oddział ratunkowy.