RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czterolatek wypadł z drugiego piętra

Publikacja: Wtorek, 15 czerwca (14:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Boguszowie Gorcach na Dolnym Śląsku przez okno na drugim piętrze wypadł czteroletni chłopczyk. Dziecko natychmiast trafiło do szpitala w Wałbrzychu. Ma złamany bark. Lekarze podejrzewają także urazy narządów wewnętrznych.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia teraz policja. Jak dotąd ustalono jedynie, że malec najprawdopodobniej w trakcie zabawy wychylił się przez okno. W tym czasie jego mama odsypiała nocną zmianę.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: