Kierowca tira z kolei został uwięziony w kabinie, po tym jak jego auto przewróciło się na prawy bok.
Ruch na obwodnicy jest prowadzony tylko jedną nitką w kierunku na Warszawę.
Groźny wypadek na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Ciężarówka wjechała w grupę pracowników drogowych. Dwóch z nich zostało rannych – informuje reporterka RMF FM Barbara Zielińska.
Kierowca tira z kolei został uwięziony w kabinie, po tym jak jego auto przewróciło się na prawy bok.
Ruch na obwodnicy jest prowadzony tylko jedną nitką w kierunku na Warszawę.