RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciężarówka wjechała w robotników. Są ranni

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Groźny wypadek na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Ciężarówka wjechała w grupę pracowników drogowych. Dwóch z nich zostało rannych – informuje reporterka RMF FM Barbara Zielińska.

Słuchaj Faktów o każdej pełnej godzinie w RMF FMNa obwodnicy Wrocławia tuż za Stadionem Miejskim w kierunku na Warszawę kierowca ciężarówki z niewiadomych do tej pory przyczyn wjechał w grupę pracowników drogowych. Dwóch z nich zostało rannych. Odwieziono ich już do szpitala.

Kierowca tira z kolei został uwięziony w kabinie, po tym jak jego auto przewróciło się na prawy bok.  

Ruch na obwodnicy jest prowadzony tylko jedną nitką w kierunku na Warszawę.

 

 

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: