RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bomba w Nowym Targu? Pirotechnicy sprawdzają

Autor: Publikacja: Środa, 29 października (21:20) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Podejrzenie ładunku wybuchowego w Nowym Targu na Podhalu. Kobieta znalazła na tylnym siedzeniu swojego samochodu neseser, który ktoś tam podrzucił. Grupa pirotechniczna z Krakowa jest już na miejscu.

Samochód stał na parkingu niezamknięty, ponieważ wcześniej popsuł się zamek w drzwiach.

Kobieta przestraszyła się i wezwała policję.

Na miejsce przyjechał także pies szkolony do wykrywania materiałów wybuchowych. Pies wskazał, że w neseserze może znajdować się bomba.

Dla bezpieczeństwa zarządzono ewakuację około 40 mieszkańców pobliskich domów przy ul. Bolesława Wstydliwego.

(j.)

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: