RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bójka nastolatek w Bydgoszczy

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Kamery miejskiego monitoringu w Bydgoszczy zarejestrowały awanturę dwóch nastolatek. Dziewczyny zostały zatrzymane przez policję. O ich losie zdecyduje są rodzinny.

Wśród grupki młodzieży w wieku od 14 do 18 lat doszło do sprzeczki. W trakcie ostrej wymiany zdań jedna z gimnazjalistek uderzyła kilkakrotnie 14-latkę.

Policjanci zatrzymali uczestniczki zajścia i przewieźli do komendy. Badanie trzeźwości wykazało, że 16-letnia napastniczka miała blisko promil alkoholu w organizmie.

Źródło: Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: