Nieciekawie prezentują się drobne upominki dla zwiedzających. Indagowani przedstawiciele stołecznego ratusza obecni na targach odpowiadają, że są też atrakcyjniejsze gadżety w postaci np. kubków termicznych, długopisów lub breloczków. Ale obsługa stoiska trzyma je na zapleczu, aby się zbyt szybko nie rozeszły.
Na targach promują się także m.in. Poznań i Opole. Ich oferta jakością przebija to, co proponuje Warszawa. Stołeczny ratusz pokazał wczoraj trzy filmy promujące miasto. Niestety nie zadbano o to, by zostały przygotowane wcześniej i zabrane również na berlińskie targi turystyczne - ubolewa "Życie Warszawy".