Policja szuka sprawców, którzy w czwartek nad ranem w rejonie ulicy Teligi w Krakowie wysadzili bankomat. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Nie wiadomo, ile pieniędzy skradli.

Jak rano potwierdziła nam policja z Krakowa, prawdopodobnie sprawców było dwóch. Są poszukiwani. Jak informowali nasi słuchacze, w dzielnicy Bieżanów, tworzyły się korki, były też utrudnienia w kursowaniu autobusów i tramwajów.


Do napadu doszło przy ulicy Teligi w Krakowie. Bankomat został wysadzony.

Ustaliliśmy kilku świadków naocznych, którzy przez okna widzieli zdarzenie. Twierdzą, że widzieli przynajmniej dwie osoby ubrane na czarno, które oddalały się z tego miejsca - powiedział RMF FM Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

Chciałem poinformować, że zablokowane jest skrzyżowanie ulicy Wielickiej z ulicą Teligi. Najprawdopodobniej coś się stało, bo jest tam policja. Komunikacja miejska nie kursuje, utrudniony jest wyjazd z Prokocimia i Bieżanowa. Ludzie stoją na przystankach - informował o poranku nasz słuchacz. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Opracowanie: