Kłopoty mieli tylko ci, którzy wcześniej kupili bilet na pociąg przez internet - z powodu awarii strony, nie mogli go wydrukować.
Władze kolei uspokajały jednak, że taki pasażer mógł bez biletu wsiąść do pociągu, a w trakcie kontroli musiał pokazać dokument tożsamości. Wtedy konduktor sam sprawdzał, czy podróżny kupił wcześniej bilet.
(abs)