RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Awaria na Białołęce. Cztery budynki odcięte od ciepła

Publikacja: Poniedziałek, 1 lutego (19:22) Aktualizacja: Poniedziałek, 1 lutego (19:00)

Noc przy zimnych kaloryferach czeka mieszkańców czterech budynków na warszawskiej Białołęce. W pobliżu ich bloków najpewniej pękła rura ciepłownicza.

Przerwa w dostawach ciepła dotyczy czterech budynków przy adresach: Antalla 2, 4, 5 oraz 6. Awaria ma zostać usunięta około godz. 17 we wtorek - poinformowała spółka Veolia Energia Warszawa.

Bez ciepłej wody i ogrzewania jest również kilkanaście budynków na Bielanach - chodzi o lokale przy ul. Nocznickiego, Przy Agorze oraz Wrzeciono.

Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest w poniedziałek o godz. 23. 

Źródło: RMF FM/PAP
Tagi: awaria

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: