RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Autobus szkolny wjechał w drzewo, dwie osoby ranne

Publikacja: Poniedziałek, 13 grudnia (09:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku szkolnego autobusu w miejscowości Wartosław w Wielkopolsce. Na gminnej oblodzonej drodze pojazd uderzył w drzewo. Ranne zostało jedno dziecko i opiekunka. Autobus wiózł do szkoły grupę 13 dzieci.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: