Autobus szkolny wjechał w drzewo, dwie osoby ranne
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku szkolnego autobusu w miejscowości Wartosław w Wielkopolsce. Na gminnej oblodzonej drodze pojazd uderzył w drzewo. Ranne zostało jedno dziecko i opiekunka. Autobus wiózł do szkoły grupę 13 dzieci.