RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Audi uderzyło w drzewo. Pięć młodych osób rannych

Publikacja: Poniedziałek, 7 września (14:35) Aktualizacja: Poniedziałek, 7 września (14:00)

Pięć młodych osób zostało rannych w wypadku w Pałubicach w województwie pomorskim. Audi, którym jechali, wpadło na przydrożne drzewo.

Jak powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach Piotr Gdaniec, policja dostała zgłoszenie o wypadku w Pałubicach na trasie do Sierakowic o godz. 12.40.

W wypadku zostało rannych pięć osób - powiedział Gdaniec.

Na drodze wojewódzkiej nr 214 audi kierowane przez 18-letniego kierowcę zjechało z jezdni, odbiło się od pobocza i zatrzymało się na przydrożnym drzewie.

W wypadku zostało rannych czterech młodych mężczyzn i 17-latka. Na miejscu trwają czynności policyjne.

W akcji ratowniczej brały udział cztery jednostki straży pożarnej. 

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: