Arcybiskup Hoser w szpitalu. Jest prośba o modlitwę
Publikacja: Piątek, 30 grudnia (12:03)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
Arcybiskup Henryk Hoser trafił do szpitala z powodu nasilających się objawów infekcji. Biskup Marek Solarczyk poprosił o modlitwę za hospitalizowanego arcybiskupa diecezji warszawsko-praskiej.
Kilkudniowe leczenie infekcji duchownego nie przyniosło poprawy zdrowia, a zaostrzenie objawów spowodowało, że w czwartek abp Hoser trafił do szpitala - informuje diecezja warszawsko-praska.
Pod prośbą o modlitwę za abp Hosera podpisał się biskup pomocniczy diecezji, Marek Solarczyk.
stacja7.pl
(az)