RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Arcybiskup Hoser w szpitalu. Jest prośba o modlitwę

Publikacja: Piątek, 30 grudnia (12:03) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Arcybiskup Henryk Hoser trafił do szpitala z powodu nasilających się objawów infekcji. Biskup Marek Solarczyk poprosił o modlitwę za hospitalizowanego arcybiskupa diecezji warszawsko-praskiej.

Kilkudniowe leczenie infekcji duchownego nie przyniosło poprawy zdrowia, a zaostrzenie objawów spowodowało, że w czwartek abp Hoser trafił do szpitala - informuje diecezja warszawsko-praska. 

Pod prośbą o modlitwę za abp Hosera podpisał się biskup pomocniczy diecezji, Marek Solarczyk. 

stacja7.pl

(az)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: