RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Agent 007 kością niezgody?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejny zgrzyt na linii Waszyngton-Phenian. Tym razem w całej sprawie zamieszał... James Bond. Korea Północna zaapelowała do Stanów Zjednoczonych, aby zaprzestała projekcji najnowszych przygód agenta 007. Według Phenianu film obraża i zniesławia koreański naród.

W najnowszym filmie "Śmierć nadejdzie jutro", James Bond jest torturowany przez północnokoreańskich agentów. Zdaniem Koreańczyków obraz ten przedstawia ich naród jako faktyczną "oś zła".

Według oświadczenia, które przedstawiła jedna z północnokoreańskich agencji informacyjnych, imperium zła to właśnie USA,

propagujące nienormalność, degenerację i przemoc.

19:45

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: