RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2,5 promila kierowcy gimbusa

Publikacja: Czwartek, 23 listopada (10:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

2,5 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca gimbusa który przewoził dzieci w gminie Wińsko na Dolnym Śląsku.

15 dzieci w wieku od 11 do 15 lat wracało autokarem ze szkoły. W czasie rutynowej kontroli policjanci poczuli od kierowcy woń alkoholu, po przebadaniu okazało się że prowadzący gimbusa jest kompletnie pijany. Został zatrzymany dzisiaj prokuratura postawi mu zarzuty.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: