RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2,5-letnie dziecko wypadło z okna

Autor: Publikacja: Czwartek, 24 sierpnia (10:52) Aktualizacja: Czwartek, 24 sierpnia (13:00)

2,5-letni chłopczyk wypadł z okna na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego w Skorogoszczy w powiecie brzeskim na Opolszczyźnie. Dziecko trafiło do szpitala.

Jak informuje reporterka RMF FM, chłopczyk ma uraz głowy.  Został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Opolu. 

Według informacji rzeczniczki komendy powiatowej policji w Brzegu, dziecko było pod opieką mamy. Kobieta była trzeźwa. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: