RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

200 osób ewakuowanych ze szkoły w Łodzi

Publikacja: Czwartek, 27 maja (12:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Awaria gazociągu przebiegającego w pobliżu Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Perla w Łodzi była powodem ewakuacji ok. 200 osób z budynku. 10 uczniów trafiło do szpitala.

Uczniowie w wieku 16-17 lat źle się poczuli. Zostali przewiezieni na obserwację do Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

Awaria gazociągu została już usunięta, strażacy przewietrzyli pomieszczenia szkoły.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: