RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

15-latek jechał motocyklem 107 km/h

Publikacja: Sobota, 26 września (08:21) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policjanci włoszczowskiej drogówki zatrzymali motocyklistę, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 107 km/h. Jak się okazało jednośladem kierował 15-latek.

Policjanci z Włoszczowy w województwie świętokrzyskim pełnili służbę na terenie gminy Krasocin.

Na jednej z ulic Oleszna zauważyli szybko jadący motocykl. Po wykonaniu pomiaru okazało się, że kierujący jednośladem w miejscu, gdzie obowiązuje prędkość do 50 km/h, jedzie 107 km/h.

Po zatrzymaniu motocyklisty okazało się, że to 15-latek z gminy Krasocin, który nie miał prawa jazdy. Chłopak trafił pod opiekę matki, a motocykl na policyjny parking.

(j.)

Źródło: Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: