RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wassermann wygrał z emerytką

Publikacja: Środa, 24 stycznia (13:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krakowski sąd utrzymał wyrok w procesie Zbigniew Wassermanna kontra Wanda Gąsior. Uznał, że kobieta pomówiła ministra. Warunkowo umorzył postępowanie w tej sprawie na dwa lata i zobowiązał Gąsior do przeproszenia ministra.

Sprawa dotyczy nieprawidłowości i nieporozumień przy budowie domu ministra przez zięcia oskarżonej kobiety. Wassermann odmówił zapłaty części należności, uznając, że prace wykonano wadliwie. Gąsior w listach do mediów pisała o gnębieniu prywatnych przedsiębiorców przez nieuczciwych zleceniodawców. Jako przykład podawała budowę domu Wassermanna.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: