RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rasiak na 4 lata w Southampton

Publikacja: Wtorek, 2 maja (15:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Grzegorz Rasiak podpisał czteroletni kontrakt z drugoligowym klubem Southampton. Najwidoczniej gra reprezentanta Polski spodobała się w klubie – umowę podpisano po niespełna 3 miesiącach gry piłkarza.

Rasiak został wypożyczony do Southamton w lutym – jeszcze jako zawodnik Tottenhamu Hotspur. Od tego czasu w 12 meczach strzelił 4 gole. Teraz będzie grał obok innych polskich piłkarzy - Kamila Kosowskiego i Bartosza Białkowskiego. Southampton zapłacił za Rasiaka 2 miliony funtów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: