Chorzy stopniowo są wypisywaniu z oddziału, a jedyną szansą na uzyskanie pomocy będzie prywatna wizyta. Nie mają też komu powiedzieć o problemach, bo szpital imienia Babińskiego nie ma rzecznika praw pacjenta.
Pacjenci, którzy leczą się z uzależnienia w Łodzi są bez pomocy. Od dziś strajkują psychologowie i terapeuci ze szpitala imienia Babińskiego. Taka sytuacja będzie do chwili, aż dostaną podwyżki: 26 złotych za godzinę dla specjalisty i 23 złote dla psychologa.
Chorzy stopniowo są wypisywaniu z oddziału, a jedyną szansą na uzyskanie pomocy będzie prywatna wizyta. Nie mają też komu powiedzieć o problemach, bo szpital imienia Babińskiego nie ma rzecznika praw pacjenta.