RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prezydent Kaczyński w Chicago

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lech Kaczyński odbywa swoją podróż do USA. Odwiedził już Nowy Jork. Teraz przyszedł czas na Chicago - duże skupisko amerykańskiej polonii. Tam odbył się huczny koncert "Polska dla Chicago", podczas którego nasi rodacy odśpiewali prezydentowi gromkie "sto lat". Prezydent po raz kolejny obiecał walkę o zniesienie wiz dla Polaków, którzy chcą wybrać życie za oceanem.

Tagi: USA prezydent

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: