Ale na tym nie koniec – mówi szef poznańskiej drogówki i zapowiada kolejne, zmasowane kontrole. Nie ma innego wyjścia – tłumaczy. Ani kierowcy, ani firmy przewozowe nie przejmują się za bardzo bezpieczeństwem pasażerów.
Nadzór na tymi autobusami, które wyjeżdżają, jest niewłaściwy, niewystarczający będziemy z tego wyciągać wnioski. Nie odpuścimy nikomu- zaznacza szef poznańskich policjantów.
Policja zapowiada, że wkrótce bardzo szczegółowo funkcjonariusze sprawdzać będą stan techniczny autobusów, które poruszają się po poznańskich ulicach. A wówczas może być prawdziwa lawina mandatów.