RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gazprom chce polepszyć swój wizerunek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gazprom chce poprawić swój nadszarpnięty wizerunek. Pomóc ma w tym kampania reklamowa w państwach Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych.

Kampanię zaplanować i przeprowadzić ma konsorcjum amerykańskich i brytyjskich agencji. Negocjacje w tej sprawie trwają - pisze dziennik Komiersant. W tym roku koncern ma wydać na kampanię wizerunkową co najmniej 11 milionów dolarów.

Opinia Gazpromu ucierpiała z powodu wojen gazowych Rosji z Ukrainą i Białorusią.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: