RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Antywojenna pikieta przed ambasadą Izraela

Publikacja: Sobota, 12 sierpnia (16:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

60 osób demonstrowało pod ambasadą Izraela w Warszawie przeciwko wojnie izraelsko-libańskiej. Pikietujący domagali się natychmiastowego, bezwarunkowego rozejmu na Bliskim Wschodzie.

Manifestanci skandowali hasła: „Ręce precz od Libanu”, „Izrael – państwem terroru”. Demonstranci przynieśli ze sobą flagi libańskie, a także plansze z napisami: „Solidarność z ruchem oporu w Libanie i Palestynie”, „Stop atakom Izraela”

Wśród uczestników manifestacji była m.in. kobieta, która przeżyła Powstanie Warszawskie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: