RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2 mln na wojaże NIK-u

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Aż 2 miliony złotych z przyszłorocznego budżetu Najwyższej Izby Kontroli ma pójść na zagraniczne podróże. To o 40 procent więcej niż przed rokiem.

Mimo to sejmowa komisja kontroli państwowej zaakceptowała wydatek. Przekonały ją tłumaczenie kierownictwa NIK-u, że w przyszłym roku zaplanowano kontrolę polskich placówek dyplomatycznych i ekonomiczno-handlowych za granicą.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: