RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zwolenienia we wrocławskim WORD

Publikacja: Piątek, 22 grudnia (10:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lecą głowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu. Z pracą żegnają się dyrektor ośrodka i jego zastępca. To efekty kontroli zarządzonej po ujawnieniu korupcyjnej afery, którą od kilku miesięcy rozpracowuje dolnośląska policja.

W związku z ułatwianiem zdawania egzaminów na prawo jazdy zarzuty postawiono już ponad 100 osobom, w tym kilkunastu egzaminatorom.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: