RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Złodzieje paliwa w rękach policji

Publikacja: Sobota, 7 stycznia (12:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Złapani na gorącym uczunku. Na jednym z parkingów dla ciężarówek dolnośląscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przygotowywali się do kradzieży paliwa ze zbiorników zaparkowanych tam TIR-ów.

Mężczyźni mieli w busie zbiornik o pojemności 1500 litrów, 200 litrową beczkę, kanistry oraz ręczną pompę z wężem.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: