RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zlikwidowano linię produkcyjną amfetaminy

Publikacja: Piątek, 23 lutego (16:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad sto kilogramów amfetaminy i półproduktu do jej wytwarzania znaleźli policjanci w domu w warszawskiej dzielnicy Wawer. Zatrzymano dwóch mężczyzn. Prawdopodobnie wcześniej chcieli pozbyć się narkotyków i wrzucili je do kanalizacji - skażona została flora bakteryjna pobliskiej oczyszczalni ścieków.

Policja wyjaśnia teraz, gdzie miały trafić narkotyki i czy zatrzymani mężczyźni nie mieli powiązań międzynarodowych. Jak się bowiem okazało, podczas przeszukiwania mieszkania funkcjonariusze znaleźli przelewy bankowe do Kolumbii.

Dodajmy, że w mieszkaniu zatrzymanych znaleziono też dzieła sztuki niewiadomego pochodzenia, kilkadziesiąt telefonów komórkowych oraz sprzęt komputerowy i RTV.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: