RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zimne kaloryfery w Wodzisławiu Śląskim

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W ponad 8 tys. mieszkań w Wodzisławiu Śląskim od wczoraj nie grzeją kaloryfery, a w ok. 2 tys. dodatkowo nie ma ciepłej wody. Wszystko z powodu poważnej awarii sieci ciepłowniczej.

Jak informują ciepłownicy, rozszczelniła się magistrala zasilająca. Ekipy techniczne zlokalizowały już rejon, gdzie doszło do uszkodzenia i rozpoczęły prace naprawcze. Na razie nie wiadomo, kiedy dostawy ciepła zostaną przywrócone.

Awaria dotknęła stare miasto, okolice ul. Radlińskiej oraz osiedla: 30-lecia, Piastów i Dąbrówki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: