RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zdemolował kasyno, bo przegrał 400 zł

Publikacja: Wtorek, 3 kwietnia (14:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

35-letni mieszkaniec Oławy zdemolował salę jednego z warszawskich kasyn rozgoryczony tym, że przegrał tam... 400 zł. Teraz za zniszczenie mienia grozi mu do pięciu lat więzienia.

Gdy 35-letni Dariusz D. przegrał 400 zł, wpadł w szał. Według pracowników kasyna zaczął m.in. łamać krzesła, rozbijać lustra. Szkody wyceniono na 50 tys. zł - powiedziała Dorota Tietz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Mężczyznę zatrzymała ochrona kasyna i przekazała go policji. Jak się okazało, 35-latek był trzeźwy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: