RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrzymano 17-letniego podpalacza

Publikacja: Niedziela, 10 grudnia (11:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Zborowa w Świętokrzyskiem, podejrzanego o trzykrotne podpalenie budynków w swojej miejscowości. Chłopak miał podłożyć ogień w listopadzie i grudniu ubiegłego roku.

Sąd w Busku-Zdroju aresztował już podejrzanego. Jak się okazuje, nastolatek był już wcześniej notowany za pobicie i kradzieże.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: