RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrzymania po meczu hokejowym w Nowym Targu

Autor: Publikacja: Sobota, 20 listopada (09:05) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Dziewięciu pseudokibiców zatrzymała policja po meczu hokejowym w Nowym Targu. Do przepychanek doszło wczoraj, po spotkaniu drużyny Podhale Nowy Targ z Unią Oświęcim.

Do pierwszych bójek doszło jeszcze na hali, potem przeniosły się przed lodowisko. Zatrzymani to najbardziej agresywni uczestnicy zajść. Trzech z nich odpowie przed sądem w trybie przyspieszonym. Pozostałych ukarano mandatami.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: