Sprawcy powywracali płyty, zerwali tabliczki z imionami i nazwiskami. Policja przypuszcza, że groby zdewastowali chuligani spoza miasteczka.
Zachodniopomorskie: Zdewastowano cmentarz
Kilkadziesiąt nagrobków zdewastowali wandale w Baniach w Zachodniopomorskiem. Cmentarz przypomina pobojowisko. Sprawą zajęła się już policja.