RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zachodniopomorskie: Zdewastowano cmentarz

Publikacja: Poniedziałek, 6 lutego (09:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkadziesiąt nagrobków zdewastowali wandale w Baniach w Zachodniopomorskiem. Cmentarz przypomina pobojowisko. Sprawą zajęła się już policja.

Sprawcy powywracali płyty, zerwali tabliczki z imionami i nazwiskami. Policja przypuszcza, że groby zdewastowali chuligani spoza miasteczka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: