RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zabił, bo holowanie było za drogie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

22-latek zabił kierowcę lawety, bo ten zażądał od niego 300 złotych za odholowanie auta, którym po pijanemu wjechał do rowu. Mężczyzna sam zgłosił się na policję w Warszawie.

Powiedział, że kierowcę lawety zabił pod Żyrardowem, a jego zwłoki zakopał w pobliskim lesie. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywocie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: